Samsung pasirinko Suprema BioSign piršto atpažinimo sprendimą savo naujausiems išmaniųjų telefonų modeliams Galaxy J5 ir Galaxy A7

Mūsų ilgametis partneris Suprema, dirbantis su biometriniais ir identifikacinės įrangos sprendimais, paskelbė, kad jų mobiliųjų telefonų piršto atpažinimo sistema BioSign pasirinkta įdiegti naujuosiuose Samsung mobiliųjų telefonų Galaxy J5 ir Galaxy A7 modeliuose. Šį integruotą išmaniųjų telefonų sprendimą Suprema teikia kartu su Taivane įsikūrusiais jutiklinių sensorių tiekėjais Egis Technology.

Barselonoje šių metų vasarį vykusiame renginyje Mobile World Congress Suprema pristatė BioSign 2.0 versiją. Patobulinta naujausia AI technologija BioSign 2.0 versijai leidžia palaikyti mažus piršto atpažinimo sensorius ir užtikrinti tvirtą autentifikavimo našumą, nepaisant laiko ir aplinkos įtakos. Be to, BioSign 2.0 suteikia išskirtinę integracijos įvairovę, nes geba palaikyti skirtingas pirštų antspaudų formas ir tipus.

BioSign 2.0 sprendimas mažina gamybos sąnaudas naudodamas mažesnius jutiklius ir taip užtikrina didesnį pirštų atpažinimo našumą su žemos klasės procesoriais. Tai ypač aktualu vidutinio ir mažo dydžio išmaniesiems telefonams. Išmaniųjų telefonų vartotojai susiduria su mažėjančiu pirštų autentifikavimo našumu per ilgesnį naudojimo laiką, tačiau BioSign 2.0 savaiminio mokymosi algoritmo dėka autentifikavimo tikslumas, naudojantis savo įrenginiu, padidėja. BioSign 2.0 geba apdoroti pirštų autentifikavimą nedideliame plote (2x2 mm) ir užtikrinti nuoseklų veikimą.

„Kaip ir fotoaparatas, taip ir pirštų antspaudų funkcijos išmaniuosiuose telefonuose – esminės, kurios yra išplėstos ir vidutinio, ir aukščiausios kokybės asortimento telefonuose. BioSign 2.0 yra ekonomiškiausias ir efektyviausias sprendimas vidutinio ir žemesnio lygio išmaniesiems telefonams. Pradėdami Galaxy J5 2017 ir Galaxy A7 modeliais, tikimės, kad BioSign 2.0 bus naudojamas ir kituose įvairiuose išmaniuosiuose telefonuose. Kadangi BioSign 2.0 sprendimas yra pagrįstas programine įranga, Suprema kompanijai tai padidins ir pajamas, ir pelningumą.“ – teigė Suprema generalinis direktorius Brian Song.

Atgal