Saugos sprendimai „Lonas" parduotuvėse

„Lonas“ – įmonė, kuri daugiau nei 25 metus puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia 20 firminių salonų. Norėdama apsaugoti turtą ir parduodamą aukštos kokybės produkciją įmonė „Lonas“ kreipėsi į mus – elektroninės saugos ir technologinių sprendimų lyderius.

Apsaugos sprendimas atsižvelgiant į produkciją

„Lonas“ firminėse parduotuvėse ekspozicijas sudaro ne tik didelės prekės, tokios kaip čiužiniai, lovos, pufai ar miegojimo dekoracijos, bet ir rankšluosčiai, patalynė, chalatai. Atsižvelgiant į kliento produkciją ir siekiant užtikrinti parduotuvių saugumą bei padėti sumažinti nuostolius, buvo pasiūlytas visos parduotuvės saugos sprendimas. Pasiūlyti ir įdiegti olandų gamintojo „Crosspoint“ kietieji apsaugos žymekliai bei lipdukai, kurie įmontuojami į produktus taip, kad apsauga nėra pastebima, tačiau puikiai veikia.

Papildoma parduotuvės apsauga

Parduotuvėse „Lonas“ sumontuota ir „Crosspoint“ prekių apsaugos vartelių sistema „MAXUS AM50“, kurios technologija aptinka apsauginius lipdukus ir kietuosius prekių žymeklius. Ypač patrauklaus dizaino varteliai su akrilinėmis pertvaromis tampa ne tik apsauga, bet ir interjero detale, taip pat pasižymi veikimo stabilumu ir prekių apsaugos atpažinimu dideliu atstumu. Šiame projekte prekių apsauga papildyta vaizdo stebėjimo kameromis, kurios fiksuoja aplinką. O šie sprendimai padeda suvaldyti rizikas ir pagerina klientų aptarnavimo kokybę.

 

Žiūrėti sprendimo analizę:
 

Atgal