Savarankiškos registracijos ir bagažo atidavimo sprendimai

Lankstūs ir paprasti registracijos sprendimai oro uostams ir oro linijų bendrovėms.

Susisiekite su mumis
 • Registracijos sprendimai
  Registracijos sprendimai

  Registracijos terminalai – profesionali aparatinė ir programinė įranga, kad klientai būtų aptarnaujami sparčiau. Naudodamiesi mūsų siūlomais registracijos terminalais, keleiviai gali gana greitai savarankiškai užsiregistruoti kelionei. Kartu su lanksčiomis ir patikimomis terminalų sistemomis taip pat siūlome sertifikuotą bendrojo naudojimo savitarnos platformą ir programą, kurios visiškai atitinka IATA RP 1706c standartą ir kurias lengva integruoti su oro linijų bendrovių sistemomis.

 • Savarankiško bagažo atidavimo sprendimai
  Savarankiško bagažo atidavimo sprendimai

  Susipažinkite su mūsų siūlomais universaliais savarankiško bagažo atidavimo sprendimais. Patogių, naudotojui pritaikytų savarankiško bagažo atidavimo sprendimų įvairovė – jie visi pagrįsti moduline sistema ir suteikia oro uostams ir oro linijų bendrovėms didžiausią galimą lankstumą ir ekonomiškumą. Siūlome įvairius naujo įrengimo, modernizavimo ir pritaikytus sprendimus. Oro linijų bendrovėms, oro uostams ir antžeminių paslaugų teikėjams skirtose savarankiško bagažo atidavimo vietose bagažą galima atiduoti greičiau nei per 30 sekundžių, todėl keleiviai gali mėgautis lankstumu ir patogumu bei sutaupyti daug laiko.

 • Transportavimo sistemos
  Transportavimo sistemos

  Visapusiški inžineriniai pajėgumai, kurie pasitelkiami kuriant pasaulyje pirmaujančius, visiškai integruotus ir parengtus naudoti bagažo atidavimo ir registracijos administravimo sprendimus. Glaudžiai bendradarbiaudami su partneriais diegiame įvairias specialiai pritaikytas inovatyvias technologijų sistemas, kad padidintume efektyvumą ir sumažintume išlaidas.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Vilniaus oro uoste – paprastesnis ir greitesnis atsiskaitymas už automobilių stovėjimą

Tarptautinis Vilniaus oro uostas automobiliu atvykstančius svečius pasitinka modernizuotose stovėjimo aikštelėse.

Skaityti daugiau
Vilniaus oro uosto keleiviai skrydžiui registruotis jau gali savarankiškai

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įrengėme 6 elektroninius savitarnos terminalus, leidžiančius keleiviams savarankiškai atlikti registravimosi skrydžiui procedūrą.

Skaityti daugiau
Lietuvos oro uostuose – naujos galimybės reklamai

Bendradarbiaudami su Lietuvos oro uostais įgyvendinome didelio masto reklaminių sprendimų atnaujinimą.

Skaityti daugiau
ENTRINGO: naujas parkavimo valdymo sprendimas

Vienoje iš strateginių Kauno miesto dalių duris atvėręs keturių aukštų A klasės verslo centras „Konversus“, šiuo metu testuoja ENTRINGO – naują parkavimo valdymo sprendimą.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.