Savitarnos kasų svarba verslui

Manote, kad savitarnos kasos aktualios tik prekybos centrams? Tikrai ne. Tai universalus sprendimas, naudojamas drabužių parduotuvėse, degalinėse, „pasidaryk pats“ parduotuvėse, būtiniausių prekių parduotuvėse, sveikatingumo ir pramogų centruose, verslo centruose ir daugelyje kitų sričių.

Pirmąjį 2022 m. ketvirtį mūsų atstovaujamas Baltijos šalyse pasaulinis grynųjų pinigų apdorojimo įrangos gamintojas „Glory“ surengė vebinarų seriją, siekdama pristatyti savitarnos terminalų tendencijas. Pirmoje internetinio seminaro sesijoje buvo nagrinėjama, kodėl mažmenininkai paspartino investicijas į savitarnos terminalų sprendimą. Tiesa ta, kad COVID-19 pandemija paspartino šią tendenciją dėl higienos ir socialinio atsiribojimo priežasčių, todėl savitarnos terminalų poreikis pateko į mažmenininkų prioritetinių investicijų sąrašus.

Antrojo vebinaro metu buvo apžvelgta savitarnos terminalų techninės ir programinės įrangos raida. Apsvarstyta, kaip vystosi savitarnos terminalų technologijos. Atsižvelgta į vartotojų poreikius ir įpročius, naudojantis tokio tipo sprendimais.

Paskutinis vebinaras buvo skirtas klientų patirties su savitarnos terminalais aptarimui. Šio internetinio seminaro metu buvo akcentuojama, jog naudojant savitarnos terminalus pagerinama ne tik klientų patirtis, bet ir pagrindinė verslo veikla, skiriant aptarnaujančio darbuotojo laiką klientų konsultavimui. Buvo kreipiamas dėmesys, kodėl blogai apgalvotas savitarnos terminalo veikimas sukelia klientų nusivylimą parduotuvėje, o patirtis yra tas kertinis aspektas į kurį visi prekės ženklai investuoja savo pinigus.

Apibendrinant, savitarnos terminalų sprendimai, ypatingai mažmeninėje prekyboje, nebėra naujas ar papildomas sprendimas. Šiandien tai yra kaip būtina priemonė, siekiant palengvinti vartotojų apsipirkimą ir efektyviau valdyti pardavimo procesus apsipirkimo vietoje.

 

Atgal