Savitarnos mokėjimo terminalai ir integruoti sprendimai

Savitarnos mokėjimo terminalų sprendimai apima platų specialių terminalų asortimentą. Visi jie atitinka naujausius saugumo standartus, todėl juos lengva integruoti į savitarnos terminalus ir prekybos automatus, kuriuose galima priimti mokėjimus negrynaisiais pinigais.

Savitarnos mokėjimo terminalai gali būti sujungti ir su kompiuterizuotos kasos sistema. Mokėjimo terminalo pagalba galima nuskaityti klientų mokėjimo, lojalumo, darbuotojų kortelių duomenis.

Susisiekite su mumis
 • Moduliniai sprendimai
  Moduliniai sprendimai

  Unikalus modulinių priėmimo įrenginių rinkinys yra itin lankstus, patikimas ir paprastas naudoti, todėl tinkamas bet bet kokiam vidaus ir lauko savitarnos naudojimui. Sklandžiai integruokite mokėjimų negrynaisiais pinigais priėmimą į bet kokius savitarnos terminalus ir priimkite visus saugius elektroninius mokėjimus.

  Puikiai tinka degalinėms, parkavimo sistemoms, paštomatams ir elektromobilių įkroviklių mokėjimo stotelėms. Integracija su pardavimo programomis atliekama per posXML sąsają.

 • Savitarnai skirti mokėjimo sprendimai
  Savitarnai skirti mokėjimo sprendimai

  Patogūs, kompaktiški ir vandalizmui atsparūs terminalai, skirti pardavimo automatams, bankomatams ir informaciniams terminalams. Šiuose kompaktiškuose ir universaliuose įrenginiuose galima valdyti visas mokėjimo schemas. Juose įmontuotas bekontaktis skaitytuvas ir hibridinis kontaktinis bankinių kortelių skaitytuvas. PIN kodą galima įvesti tiesiogiai ekrane arba mechanine klaviatūra, atsižvelgiant į įrenginio versiją. Standartinis sprendimas, skirtas naudoti prekybos įrenginiuose su mdb arba kitu lygiaverčiu protokolu.

 • „Nayax“ sprendimas
  „Nayax“ sprendimas

  „Nayax“ terminalas specialiai sukurtas pardavimo automatams, kad klientai už prekes galėtų atsiskaityti kortele, išmaniuoju telefonu arba išmaniuoju laikrodžiu.

  „Nayax“ terminale taip pat integruotos nuotolinio valdymo funkcijos, kurios sudaro sąlygas stebėti automato naudojimo procesą ir dažnį. Realiuoju laiku teikiami statistiniai duomenys rodo, kiek ir kokių produktų perkama. Remiantis šiais duomenimis patogu optimizuoti logistikos sąnaudas.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.