Seifai ir elektroninės raktų spintelės

Vertingus daiktus svarbu saugiai laikyti visur – biure ir namuose. Renkantis seifą būtina atkreipti dėmesį į seifui suteiktą sertifikatą. Europoje visuotinai pripažįstamas sertifikatas užtikrina atitinkamą seifo apsaugą nuo gaisro ir įsilaužimo.

Susisiekite su mumis
 • Įsilaužimui atsparūs seifai
  Įsilaužimui atsparūs seifai

  Apsaugokite vertingiausius daiktus nuo vagystės ir sunaikinimo. Pagal įsilaužimo klasę klasifikuojami seifai yra išbandyti ir sertifikuoti, kad atitiktų griežčiausius tarptautinius saugumo standartus. Šiuose seifuose įtaisyti itin tvirti užrakto mechanizmai, kurie visada patikimai veikia ir užtikrina aukštą apsaugos lygį.

 • Ugniai atsparūs seifai
  Ugniai atsparūs seifai

  Ugniai atsparūs seifai užtikrina ramybę. Kilus gaisrui galite būti tikri, kad svarbūs dokumentai nebus sunaikinti. Puikiai tinka svarbiausiems dokumentams, pavyzdžiui, testamentams, nuosavybės dokumentams, sutartims, draudimo liudijimams ir pan., saugoti. Skaitmeninės laikmenos, pavyzdžiui, CD, DVD, USB atmintinės, yra ypač jautrios temperatūrai, todėl jas reikia laikyti specialioje ugniai atsparioje duomenų saugykloje.

 • Depozitavimo seifai
  Depozitavimo seifai

  Į depozitavimo seifą pinigus ir vertingus daiktus galima įdėti per depozitavimo angą, neatidarant paties seifo. Šis sprendimas ypač naudingas ir racionalus, kai didelėmis grynųjų pinigų sumomis disponuoja daug žmonių arba jie tvarkomi ne darbo valandomis, t. y. parduotuvėse, prekybos centruose ir degalinėse.

 • Saugyklos
  Saugyklos

  Saugyklos – tai itin saugios patalpos, kuriose saugomi įmonių vertingi daiktai, apsaugant juos nuo fizinių įsilaužimų ar sprogmenų. Saugyklos yra modulinės ir pritaikomos pagal užsakymą, sudarytos iš šarvuotų durų, sienų, lubų ir grindų plokščių, kurios pajėgios atlaikyti net sudėtingiausius įsilaužimo bandymus.

 • Elektroninės raktų spintelės
  Elektroninės raktų spintelės

  Elektroninės raktų spintelės tinka įmonėms, kuriose yra daug durų ir naudojama daug įvairių raktų. Kadangi raktus naudoja nemažai darbuotojų, juos lengva pamesti. Elektroninėse raktų spintelėse laikomi raktai yra visiškai saugūs, o administratorius gali stebėti ir kontroliuoti kiekvieno rakto naudojimą atskirai.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.