Seminaras sveikatos sektoriaus lyderius subūrė antrąjį kartą

Įvyko „Hansab“ organizuotas seminaras „Sprendimai sveikatos priežiūros kokybės gerinimui”. Sveikatos priežiūros lyderiams skirtame seminare buvo aptartos pagrindinės temos, tendencijos ir sprendimai, kurie keičia sveikatos priežiūros kokybę iš medicinos darbuotojų perspektyvos.

Antrą kartą įvykęs ir pamažu tradicija virstantis seminaras sveikatos sektoriaus profesionalams šį kartą subūrė smalsauti net apie penkias skirtingas sprendimų grupes. „Zebra Technologies“ atstovas Kevin Davies išsamiai apžvelgė sprendimus nuo mobilių etikečių spausdintuvų ir skenavimo įrenginių, iki žymėjimo sprendimų, įskaitant apyrankes ir aplinkos temperatūrai jautrias etiketes. Matti Peltola iš „Airbus“ supažindino su gyvybes gelbstinčios kritinės komunikacijos „Agnet“ sprendimu. Tomas Tolocka pristatė „Swisslog“ kuriamus automatizavimo sprendimus sveikatos priežiūros įstaigoms. Golnaz Movaffagh supažindino su „Elo Touch Solutions“ interaktyviais ekranais ir jų pritaikymo galimybėmis. Seminaro dieną uždarėme su „Axis Communications“ atstovės Sara Quarantelli skaitytu pranešimu apie išmaniąsias ligonines.

Diena buvo gausi įvairove pranešimų, sprendimų ir diskusijomis virtusių klausimų. Ypatingai dėkojame parneriams, pranešėjams ir visiems seminaro dalyviams!

Atgal