Šešios funkcijos, reikalingos mobilioms įeigos kontrolės sistemoms

2021 m. dauguma įmonių pradeda svarstyti įeigos kontrolės sprendimus panaudojant mobilųjį telefoną, kad jų biurai būtų saugesni, lankstesni ir neatsiliktų nuo technologijų tendencijų. Mobilioji įeiga ypač tinka įmonėms, taikančioms hibridinį darbo modelį, kai reikia suteikti prieigą tam tikriems žmonėms tik tam tikromis dienomis. Tačiau turint tiek daug galimybių, kokių svarbiausių elementų reikia ieškoti mobiliosios įeigos kontrolės sprendime?

  1. Aukščiausio lygio saugumas

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau neturėtumėte aukoti saugumo, kad gautumėte kitų pranašumų, susijusių su mobiliosios įeigos valdymu. Teoriškai mobilieji  duomenys visada turėtų būti saugesni nei dauguma kitų tipų. Vienas didelis privalumas yra tai, kad žmonės atidžiau prižiūri  savo  brangiai kainuojančius išmaniuosius telefonus, nei RFID žymeklius.

  1. Lankstumas 

Saugumas yra didelis pliusas, tačiau didelė mobiliosios įeigos kontrolės galimybė yra ją integruoti į kitas sritis. Tai gali apimti mobiliųjų duomenų pajungimą tiesiai į darbo vietos programas, kurias darbuotojai naudoja.

Taip pat, pasitelkiant šiuo sprendimu darbuotojai laisvai galėtų rezervuotis susitikimo kambarius ir juos atsidaryti naudojant mobiliaisiais telefonais. Šis patogumas, taip pat gali apimti lankytojų valdymą, leidžiant svečiams užsiregistruoti prieš jiems atvykstant ir atvykus automatiškai pranešti darbuotojams.

  1. Lengvas valdymas, kuris patiks personalui ir IT

Tvarkyti tūkstančius ar net kelias dešimtis RFID kortelių užima daug laiko ir yra brangu. Fizinės kortelės pametamos ar pavagiamos, jas reikia deaktyvuoti ir pakeisti. Mobiliosios įeigos kontrolės sistemos perduoda ir panaikina leidimus per debesį. Jų galiojimo laikas gali būti nustatytas tam tikram terminui, todėl nereikia grąžinti fizinių kortelių HR (darbuotojams) ar administratoriui (svečiams).

Rekomenduojame rinktis mobiliosios įeigos valdymo sprendimą su patikima debesų sąsaja, kuri yra saugi. Jei atnaujinate esamą sistemą, įsitikinkite, kad ji gali būti integruota su esama jūsų prieigos valdymo programine įranga.

  1. Patikimai veikia su jūsų darbuotojų telefonais

Skirtingų gamintojų telefonai naudoja daugybę lustų, kad palaikytų BLE ir NFC ryšius, leidžiančius bendrauti su mobiliosios prieigos kontrolės skaitytuvais.

Įsitikinkite, kad mobiliosios įeigos sprendimų teikėjas kruopščiai išbandė savo aparatinę ir programinę įrangą su visų įprastų jūsų regiono gamintojų įrenginiais. Net jei visi jūsų darbuotojai naudoja tą patį įmonės teikiamą telefoną.

Viena iš sričių, kur telefonai iš esmės skiriasi, yra BLE signalo stiprumas. Ypač stiprus signalas gali atpažinti lankytoją iš kelių metrų atstumo. Silpnas signalas gali visiškai nebendrauti su lankytoju. „Suprema“ skyrė milžiniškus išteklius kurdami tikslius artumo aptikimo algoritmus, kurie yra patikimi visiems gamintojams.

  1. Suderinamumas su esama jūsų įeigos kontrolės infrastruktūra

Jei atnaujinate seną prieigos kontrolės sistemą, įsitikinkite, kad naujoji mobiliojo ryšio prieigos valdymo sistema yra visiškai su ja suderinama. Kaip minėta ankščiau, tai turėtų apimti debesų portalo galimybę sąveikauti su jūsų vietoje esančia saugos platforma.

Jei turite „Suprema“ įeigos kontrolės sistemą, jūsų esama kortelė, pirštų atspaudai ar veido skaitytuvas tikriausiai jau yra suderinami su „Suprema“ mobiliosios įeigos kontrolės sprendimu.

  1. Universalios galimybės pritaikyti savo poreikius

Galiausiai ieškokite sprendimų tiekėjo, turinčio įrodytą patirtį. Vidutinė įeigos kontrolės sistemos gyvenimo trukmė yra daugiau nei dešimt metų. Rinkitės partnerį, kuris galėtų teikti aptarnavimą visą sistemos gyvavimo ciklą.

Be to, patikrinkite, ar kainodara yra racionali. Kai kurie gamintojai ima mokestį už kiekvieną mobilųjį prisijungimą, tarsi tai būtų fizinė kortelė, net jei ji bus naudojama tik kelias valandas. „Suprema“ siūlo keletą licencijų tipų. Įprastinės licencijos yra skirtos ilgalaikiams prisijungimo duomenims ir priklauso nuo vartotojų skaičiaus. Dinaminės licencijos skirtos trumpesniam laikotarpiui.

Atgal