Šiluminės kameros - įsilaužimo identifikavimui, nepažeidžiant asmens tapatybės

„Axis Communication“ pristato ypatingą produktą – šilumines kameras. Tai puikus įrankis, norint stebėti patalpą ar aplinką nakties metu ar prastomis oro sąlygomis, kurio pagalba fiksuojami įsibrovimai ar incidentai už šimtų metrų ar net kelių kilometrų, nepražeidžiant asmens tapatybės.

Naujoji „Axis“ P1280-E šiluminė IP kamera gali būti naudojama kaip detektorius vidaus patalpose, atlikti pagrindinę funkciją – žmonių ir turto saugumo užtikrinimui. Kamerose yra įmontuota analitikos funkcija ir taip pat palaiko „AXIS Camera Application Platform“, kuri yra suderinama su daugybe trečiųjų šalių programų.

Aplinkose, kur svarbiausias asmenų privatumas, pavyzdžiui, mokyklose, globos namuose, ligoninėse, šiluminių kamerų pagalba yra aptinkami incidentai, bet neatskleidžiami asmens tapatybės duomenys. Įmontuotos analitikos pagalba, kameros gali skleisti pavojaus signalus apie paciento incidentą, todėl darbuotojai gali imtis neatidėliotinų veiksmų.

Taigi šiluminės kameros geriausiai veikia tamsiu paros metu, kada patalpose ar lauko erdvėse yra tamsa. Skirtingai nuo įprastų kamerų, šiluminės kameros fiksuoja temperatūrą – žmogaus šilumą – ir nustato jo buvo vietą, jo atliekamus veiksmus. Tai puikus įrankis ne tik aplinkos, bet ir erdvių, esančių patalpose, stebėjimui.

Embedded thumbnail for Šiluminės kameros - įsilaužimo identifikavimui, nepažeidžiant asmens tapatybės
Atgal