Skaitmeniniai tapatybės nustatymo įrenginiai

Skaitmeninis tapatybės nustatymo įrenginys (angl. digipass) – tai elektroninis prietaisas, kuriuo galima saugiai patvirtinti savo tapatybę, norint prisijungti prie internetinės bankininkystės. Skaitmeninis tapatybės nustatymo įrenginys taip pat gali būti naudojamas ir kaip prieigos prie įmonės duomenų serverio apsaugos įrenginys.

Norint prisijungti prie sistemos, kiekvieną kartą įrenginys sugeneruoja vis naują slaptažodį. To paties slaptažodžio neįmanoma panaudoti du kartus iš eilės, todėl pavogti slaptažodžius yra praktiškai neįmanoma.

Skaitmeniniai tapatybės nustatymo įrenginiai gali būti dviejų tipų: mobilūs ir fiziniai.

Susisiekite su mumis
 • Mobilieji tapatybės nustatymo įrenginiai
  Mobilieji tapatybės nustatymo įrenginiai

  Bankai, finansų įstaigos ir įmonės, siūlančios internetines ir mobiliąsias programas, susiduria su daugybe iššūkių. Internetinės ir mobiliosios programos yra labai pažeidžiamos dėl kibernetinių atakų ir sukčiavimo schemų, kurios pastaraisiais metais tampa vis sudėtingesnės. Mobilieji tapatybės nustatymo įrenginiai užtikrina visapusišką mobiliųjų programų saugumą.

  Mobiliųjų programų naudotojai gali džiaugtis „laisvų rankų“ autentifikavimu ir el. pasirašymu be jokių trikdžių.

 • Fiziniai tapatybės nustatymo įrenginiai
  Fiziniai tapatybės nustatymo įrenginiai

  Fiziniai tapatybės nustatymo įrenginiai užtikrina patikrintą daugiafaktorinį autentifikavimą ir sandorių duomenų pasirašymą.

  Tai idealus, slaptažodžiu apsaugotas, asmens tapatybės nustatymo įrenginys bankams, įmonėms ir organizacijoms, kurioms reikia didelio masto, veiksmingo ir ekonomiško sprendimo.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.