SPAR didmenininkė „A.F. Blakemore & Son Limited“ pasirinko „Visma Retail“ tiekti visus mažmeninės prekybos IT sprendimus

Hansab sėkmingai stiprina savo pozicijas prekybos sektoriuje  visose Baltijos šalyse pristatydama Visma Retail sprendimus. Norime pasidalinti nauja Hansab partnerių „Visma Retail“ sėkmės istorija. „A.F. Blakemore & Son Limited“, kuriai priklauso 295 SPAR parduotuvės ir kuri yra kitų 780 SPAR partnerių parduotuvių Anglijoje ir Velse didmenininkė, pasirinko „Visma Retail“ modernizuoti technologijas ir pateikti naujoviškus IT sprendimus, kurie padėtų augimui ir ilgalaikio bei tvaraus verslo plėtrai.

- „Visma Retail“ buvo viena iš kelių įmonių, galinčių pateikti visus „Blakemore“ poreikius atitinkančius produktus. Pagrindiniai mūsų partnerio paieškos kriterijai buvo visapusiškus sprendimus ir naujoves mėgstantis tiekėjas, turintis finansinių galimybių nuolat investuoti į savo produktą. „Visma Retail“ atitiko visus šiuos kriterijus, – sako Robert Geere, „A.F. Blakemore & Son Limited“ vyriausiasis informacijos direktorius.

 

Sparčiai besikeičiančiam skaitmeninės prekybos pasauliui tinkantys sprendimai

„Visma Retail“ turi tiekti „Visma Retail Suite”, kuris taikomas vyriausiajai valdybai ir centriniams procesams, parduotuvės techniniam skyriui ir kompiuterinių kasos terminalų platformai. Tai apima parduotuvėje naudojamas technologijas (savitarnos skenavimą, savitarnos kasas, kompiuterinius terminalus mobiliuosiuose įrenginiuose) ir parduotuvės valdymą (mobiliuosiuose įrenginiuose veikiantį techninį skyrių, ataskaitų teikimą realiu laiku, užduočių ir darbo srauto valdymą).

- „Visma“ yra naujoves mėgstantis tiekėjas, kurio sprendimai tinka tiek dideliems prekybos centrams, tiek mažoms parduotuvėlėms. Tikėtina, kad mažos parduotuvėlės naudosis mobiliaisiais įrenginiais ir plačiomis technologinių naujovių galimybėmis, pvz., nedidelių išlaidų reikalaujančiomis savitarnos kasomis. Mes norime tiekti šiam tikslui tinkantį produktą ir sukurti pagrindą greitam skaitmeninių sprendimų priėmimui, – pasakoja R. Geere.

- Technologija plėtojasi eksponentiniu greičiu, o prekybininkai turi būti vis labiau lankstesni. Laiko tarpas nuo tendencijos ar naujo kliento elgesio nustatymo iki veiksmų labai sutrumpėjo. Todėl „Visma“ teikia sprendimus, kad prekybininkai galėtų veikti realiu laiku. Mes didžiuojamės galėdami tiekti savo naujoviškus sprendimus „A.F. Blakemore & Son Limited“ įmonei. Tai rodo pasitikėjimo visapusiškomis mūsų galimybėmis augimą, – sako „Visma Retail“ Tarptautinių pardavimų skyriaus viceprezidentas Sven Arnquist.

 

Apie „Visma Retail“
„Visma Retail“ padeda prekybininkams sėkmingai pritraukti klientus į jų prekybos vietas, didinti pardavimų kiekį gerindami pirkėjų patirtį ir auginti klientų lojalumą. Toks protingas technologijų panaudojimas padeda visiems procesams. Mes siūlome visapusiškus administracijos ir techninio skyriaus sprendimus Jūsų verslui su plačia paslaugų įvairove. Tai apima kompiuterinius kasos terminalus, mažmeninės prekybos įmonių išteklių planavimą, centrines parduotuvių kontrolės ir stebėjimo sistemas, sandėlio valdymo sistemą, elektroninę prekybą, lojalumo sistemą ir paslaugas – projekto valdymą, įgyvendinimą, pagalbą, technines paslaugas ir IT operacijas.

 

Apie HANSAB

Šiais metais „Hansab” švenčia 26-us veiklos metus su rekordine 26,1 milijono eurų konsoliduota apyvarta ir 311 specialistų komanda.  

„Hansab“ susideda iš devynių įmonių: „Hansab Group“ OÜ, kuri valdo „Hansab“ AS (Estija), „Hansab“ SIA (Latvija), „Hansab“ UAB (Lietuva), „Hansab“ OY (Suomija), programinės įrangos kūrimo įmonės „Ellore“ OÜ, taromatų technologijos ir paslaugų įmonės „Moya“ OÜ ir turto įmonių „Hansab Kinnisvara“ OÜ (Estija) bei „Hansab Turtas“ UAB (Lietuva).  

Įmonė siekia aukščiausio kokybės lygmens, kurį patvirtina gausus kokybės vadybos apdovanojimų skaičius. „Hansab“ siūlomos paslaugos ir sprendimai atitinka ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 ir ISO 27001 standartus.  

Kompleksiniai „Hansab“ sprendimai apima konsultavimą, programinės įrangos kūrimą ir integravimą, programinės ir techninės įrangos pardavimą, projektų valdymą ir garantinį aptarnavimą.  

„Hansab“ siūlo unikalių sprendimų ir paslaugų rinkinį. Oficiali daugiau nei 100 tiekėjų partnerė parduoda tokių pirmaujančių gamintojų, kaip „NCR“, „Ingenico“, „Q-Matic“, „Bosh“, „Sony“, „Samsung“, „Glory Global“, produktus ir sprendimus

Atgal