Stebėjimas vaizdo kameromis ir vaizdo įrašų analizė

Kad Jums būtų ramiau. „Hansab“ teikia patikimus, pritaikomus ir ateities iššūkiams parengtus stebėjimas vaizdo kameromis ir vaizdo įrašų analizės sprendimus.

Susisiekite su mumis
 • Vaizdo įrašų analizė
  Vaizdo įrašų analizė

  Vaizdo įrašų valdymo ir analizės programinė įranga nepertraukiamai stebi vaizdo įrašų srautą ir įspėja apie aptiktą veiklą. Taip galėsite geriausiai išnaudoti stebėjimo sistemą ir sutaupyti laiko bei pastangų. Vaizdo įrašų analizė gali būti naudojama judesiui aptikti, veidui atpažinti ir valstybiniams numeriams nuskaityti; mažmeninės prekybos parduotuvėse ji pasitelkiama lankytojams skaičiuoti ir profiliuoti, ilgoms eilėms prie kasų aptikti ir įspėjimams siųsti. Vaizdo įrašų analizės programinė įrangoje yra įvairių funkcijų, todėl ją lengva integruoti į bet kurią stebėjimo sistemą. Siūlome stebėjimas vaizdo kameromis programinę įrangą, kuri suderinama su visomis sistemomis – nuo mažiausių iki kelių vietų stebėjimo sistemų.

 • Apsaugos kameros
  Apsaugos kameros

  Siūlome įvairių formų ir tipų kameras visiems saugumo poreikiams užtikrinti. Kurdami stebėjimo sistemą galite pasirinkti, kuris tipas geriausiai atitinka Jūsų poreikius, kad galėtumėte užtikrinti norimą vaizdo kokybę ir saugumą. Lauko kameros ir nuo vandalizmo apsaugotos kameros atsparios kraštutiniams temperatūrų svyravimams, krituliams ir net bandymams pažeisti ar sugadinti kamerą. Naktinio matymo ir termovizorinės kameromis galima fiksuoti vaizdo įrašus naktį, kai nėra saulės šviesos ar apšvietimo iš viršaus, o didelės raiškos kameromis įrašyti vaizdai yra didelės apimties ir labai detalūs. Apsaugos kameros yra stebėjimo sistemos pagrindas, todėl svarbu pasirinkti kameros tipą, kuris geriausiai atitiktų Jūsų saugumo tikslus.

 • NVR ir vaizdo serveriai
  NVR ir vaizdo serveriai

  NVR yra pagrindinis apsaugos kamerų vaizdo įrašų saugojimo ir stebėjimo sistemos valdymo įrenginys. Jis naudojamas stebėjimo sistemos vaizdo įrašams tvarkyti, peržiūrėti ir saugoti. Įrenginius galima įsigyti su įvairia programine įranga ir įvairių dydžių kietaisiais diskais. Jie idealiai tinka kelioms kameroms valdyti iš vienos vietos. Įrenginiuose galima saugoti daugiau failų, todėl vaizdo įrašus galite saugoti ilgiau arba įrašyti didesnius HD vaizdo įrašus. Be to, galimas įspėjimų ir judesio aptikimo intervalų nustatymas, jei šių funkcijų nėra kamerose. Peržiūrėkite ir analizuokite visus stebėjimo vaizdo įrašus naudodami vieną sąsają, o ne kiekvieną kameros vaizdo įrašą atskirai.

 • Valstybinių numerių atpažinimas
  Valstybinių numerių atpažinimas

  Automatinis automobilio registracijos numerio identifikavimas yra programinės įrangos funkcija, kurią naudojant galima aptikti, nuskaityti ir išsaugoti automobilio valstybinio numerio įrašą. Naudojama daugiausia eismo stebėjimui automobilių stovėjimo aikštelėse ir prie saugomų įvažiavimo vartų, kur kamera gali užfiksuoti valstybinį numerį, kuris vėliau palyginamas su duomenų baze. Automatinis automobilio registracijos numerio identifikavimas gali būti naudojamas siekiant užtikrinti saugomą įvažiuojant saugomą teritoriją, pavyzdžiui, karinę bazę ar mokslinių tyrimų objektą, stebėti įvažiavimo vartus ir automobilių stovėjimo aikštelių eismą (žr. daugiau „Entringo“), sekti nustatyto įtariamojo transporto priemonę, vykdyti automobilių stovėjimo teisinius nurodymus, įskaitant laiko apribojimo ar rezervuotų vietų stebėseną.

 • Mūsų partneriai
  Mūsų partneriai

  „Hansab“ atstovauja pirmaujantiems pasaulio gamintojams. Teikiame patikimus, pritaikomus ir ateities iššūkiams parengtus produktus ir sprendimus. Bendradarbiaujame su kamerų gamintojais „Axis“ ir „Bosch“, vaizdo valdymo programinės įrangos sprendimų kūrėjais „Milestone“ ir patikimų serverių bei saugyklų gamintojais, tokių kaip „Dell“, HP, WD ir „Seagate“. Susisiekite su mumis ir raskite tinkamiausią sprendimą, atitinkantį Jūsų saugumo poreikius.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.