Šuolis inovacijose

Pastaraisiais metais HANSAB įvyko akivaizdus šuolis inovacijų srityje – sėkmingai įgyvendinome inovacijų strategiją, turėjome 3 sėkmingus inovacijų seminarus (transporto, mažmeninės prekybos, medicinos sektoriams), kurių metu sugeneravome 30 naujų idėjų ir padarėme didelį žingsnį pristatydami robotiką kaip naują mūsų sritį.

Akivaizdu, kad pasaulis sparčiai vystosi, o mūsų klientai siekia didesnio efektyvumo, kuris yra pagrindinis automatizavimo veiksnys. Džiaugiuosi galėdamas sakyti, kad mūsų strateginė kryptis yra teisinga. Norėdami būti savo veikloje sėkmingi, mes privalome prisitaikyti prie klientų poreikių. Tai gali užtrukti ir rezultatai kurį laiką gali būti neryškūs, tačiau mes tvirtai einame tikslo link.

Automatika ir transportas – pagrindinis kelias

Verslo kaštai didėja, konkurencija kiekvieną dieną tampa vis sudėtingesnė, todėl automatizuoti sprendimai yra aktualūs labiau nei bet kada anksčiau. Automatika šiuo metu yra aktuali tema visuose sektoriuose, o ypatingai transporto, mažmeninės prekybos ir medicinos. Didžiausias dėmesys skiriamas procesų supaprastinimui ir palengvinimui, ypatingai tų procesų, kurie reikalauja daug laiko valdymo išteklių, tokių kaip srauto valdymas, apsipirkimo patirties automatizavimas parduotuvėse, transportavimo automatizavimas, eilių valdymas ligoninėse.

Rytojaus vizija – robotika

Akivaizdu, kad artimiausioje ateityje robotai užims vis svarbesnę vietą mūsų kasdieniniame gyvenime, todėl mes nusprendėme investuoti į humanoidinius robotus, kurie gebėtų automatizuoti klientų aptarnavimą ir klientų nukreipimo procesus mažmeninėje prekyboje, medicinos ir bankiniame sektoriuose. Šiais metais pradėjome bendradarbiauti su Softbank Robotics, kurie yra robotikos lyderiai visame pasaulyje. Beje, ar žinojote, kad Softbank Robotics įsigijo Google robotikos padalinį?

Mūsų vizija ir misija

Mes nusprendėme pasidalinti savo vizija ir sėkme su visuomene specializuotos rinkodaros pagalba. Filmo kūrimas arba sėkmingo atvejo analizė plėtroje, projektuose arba įmonės inovacijose tampa naujuoju standartu.

Aš labai nekantrauju pamatyti, ką mums pateiks ateitis, ar Jūs taip pat?

 

Priit Ivanov

Inovacijų vadovas, HANSAB Grupė

Embedded thumbnail for Šuolis inovacijose
Atgal