„Suprema FaceStation F2”

„Suprema FaceStation F2” – tai technologinis sprendimas skirtas matuoti kūno temperatūrą, kontroliuoti asmenų judėjimo srautą ir apskaityti darbo laiką.

„Suprema“ pristatė naująjį „FaceStation F2“ sprendimą, kuris siūlo plačias autorizavimo galimybes - biometrinius veido ir pirštų antspaudų skaitytuvus, praėjimo korteles. Plataus pobūdžio prietaisas išsiskiria minimaliu dizainu, dydžiu bei funkcionalumu. Žmogui priėjusiam prie prietaiso, nieko papildomai daryti nereikia, veidas, piršto antspaudas ar kortelė yra nuskaitomi ir žmogus gali patekti į norimą patalpą.

Bekontaktis sprendimas naujiems saugos ir higienos standartams

„FaceStation F2“ pritaikytas atsižvelgiant į pasaulyje esančią pandemijos situaciją. Šis prietaisas turi aktualias funkcijas, tokias kaip nuotolinis vartotojų registravimasis, vartotojų be apsauginių veido kaukių aptikimas ir kaukes nešiojančių vartotojų veido atpažinimas. Kartu su „Suprema Thermal Camera“ „FaceStation F2“ prietaisas matuoja žmogaus kūno temperatūrą ir informuoja apie pakitimus. Šis sprendimas padeda stebėti ir kontroliuoti žmonių srautą, sumažinti viruso plitimo riziką bei apsaugoti darbuotojus.

Įrenginio saugumas ir duomenų šifravimas

Aukščiausio lygio įrenginio saugumas - „FaceStation F2“ saugo asmens biometrinius duomenis saugiu  sertifikuotu šifravimu.

Atgal