Suprema – Nr. 1 pasaulinėje biometrinių duomenų rinkoje

Remiantis naujausia pasaulinės rinkos tyrimų įmonės „Omdia“ apklausa, ilgalaikis „Hansab“ partneris „Suprema“ užėmė pirmąją vietą pagal pasaulio rinkos dalį biometrinių skaitytuvų srityje, išskyrus Kiniją.

Tyrimo metu išsiaiškinta, jog „Suprema“ užima apie 13 proc. pasaulinės rinkos praėjimo kontrolės įrenginių srityje, naudojančių biometrines technologijas tokias kaip pirštų atspaudai ir veido atpažinimas, laimėdama prieš daugelį pasaulinio lygio saugumo kompanijų Europoje, Artimuosiuose Rytuose bei Afrikoje.

Nuo 2020 m. COVID-19 pandemijos pradžios, stebimas spartus bekontakčių praėjimo kontrolės įrenginių augimas. Reaguojant į COVID-19 pandemiją, mobiliųjų praėjimo kortelių sprendimai sukurti naudojimui daugelyje šalių, norint efektyviau ir greičiau užtikrinti žmonių autentifikavimą.

„Per pastaruosius 20 metų nuo įmonės įkūrimo 2000 m. „Suprema“ išaugo į integruotą apsaugos platformos tiekėją, apimančią ir techninę, ir programinę įrangą, o taip pat įtvirtino savo lyderystę pasaulinėje rinkoje“, – teigė „Suprema“ generalinis direktorius Hanchul Kimas.

Džiaugiamės galėdami būti oficialiu „Suprema“ atstovu Lietuvoje ir teikti patikimus, inovatyvius ir saugius praėjimo kontrolės, įskaitant biometrinius terminalus, sprendimus.

Atgal