Susitikimų kambarių rezervavimo sprendimai

Efektyvi sistema, automatizuojanti susitikimų kambario valdymą ir, tuo pačiu, supaprastinanti įmonės procesus bei padedanti tinkamiau išnaudoti biuro erdvę. Lengvai rezervuokite kambarį per „Outlook“ sistemą arba tiesiogiai per kambarių valdymo įrenginius šalia susitikimų kambarių. Iš tolo stebėkite susitikimų kambarių būsenas ir naudokite informacinius ekranus būsimiems rezervuotiems susitikimams valdyti. 

Susisiekite su mumis
 • Susitikimų kambarių informacinis ekranas
  Susitikimų kambarių informacinis ekranas

  Įrenginyje aiškiai rodoma susitikimų kambario būsena ir prieinamumas bei susitikimų tvarkaraščio apžvalga. Sistemoje galima rezervuoti  bei keisti susitikimo detales tiesiogiai informaciniame ekrane.

 • Individualus dizainas
  Individualus dizainas

  Šis susitikimų kambarių valdymo sprendimas gali tapti neatsiejama jūsų biuro detale. Sprendimo vizualizacija kuriama pagal klientų poreikius, atsižvelgiant į norimas spalvas, elementus, šriftus ir pan.

 • Laisvi susitikimų kambariai informaciniame ekrane
  Laisvi susitikimų kambariai informaciniame ekrane

  Informacinių ekranų šonuose įtaisytos LED lempučių juostos, kurių spalva keičiasi pagal susitikimų kambario būseną (žalia arba raudona), todėl iš tolo galite matyti, ar kambarys yra užimtas.

  Informaciniame ekrane pateikiama informacija apie visus kambario privalumus ir funkcijas, pvz., kokia įranga yra kambaryje (ekranas, projektorius, konferencinė įranga ir pan.), darbo vietų skaičius ir kita panaši informacija.

 • Lankytojų registracijos sprendimai
  Lankytojų registracijos sprendimai

  Sistemos pagalba užtikrinamas nuoseklus rezervacijos procesas. Tokiu būdu taupomi ištekliai. Sistema padeda efektyviai panaudoti visus susitikimų kambarių išteklius, kartu sumažinant tikimybę, kad du darbuotojai rezervuos 30-čiai vietų skirtą susitikimų kambarį. 

 • Integracija su Microsoft Exchange & Office 365
  Integracija su Microsoft Exchange & Office 365

  Sistema prisijungia prie jūsų pageidaujamo kalendoriaus. Rinkitės naujausią ir efektyvų būdą susitikimų kambarių, įrangos ir kitų jūsų įmonės išteklių valdymui.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.