Tapome pasaulinių technologinių sprendimų gamintojų partneriais

Džiaugiamės galėdami informuoti, jog tapome trijų didžiausių AutoID technologinių sprendimų gamintojų pasaulyje „Zebra“,  „Datalogic“ ir „Honeywell“ oficialiu partneriu ir tiekėju Lietuvoje.

 „Zebra“ yra pasaulinio lygio technologinių sprendimų gamintojas, teikiantis paslaugas įvairiuose segmentuose: mažmeninėje prekyboje, sveikatos, transporto ir logistikos, viešajame, viešbučių sektoriuose ir kt .

Nuo šiol esame sidabrinis „Datalogic“ partneris. „Datalogic“ turi pasaulinės rinkos lyderės statusą automatizuoto duomenų rinkimo ir pramonės automatizavimo srityse. „Datalogic“ orientuojasi į mažmeninės prekybos ir pramonės, transporto ir logistikos bei sveikatos sektorių technologinių poreikių tenkinimą.

„Honeywell“ yra Amerikos pažangių technologijų įmonė, gaminanti įrangą aviacijai, mažmeninei prekybai, sveikatos, pramonės sektoriui ir kt. Tai daugiau nei 100 metų gyvuojanti pasaulinio lygio įmonė.

Tapę didžiausių gamintojų partneriais mūsų asortimentą papildė šie kokybiški sprendimai:

  • Etikečių spausdintuvai
  • Kortelių spausdintuvai
  • Brūkšninių kodų skaitytuvai
  • Mobilieji kompiuteriai
  • RFID įranga

Toks didžiųjų pasaulio lyderių pasitikėjimas „Hansab“ suteikia mums išskirtinumą ir įrodymą, jog dirbame patikimai ir atsakingai.

Atgal