Termovizorius „MOBOTIX M16B“

Vis daugiau pramonės įmonių, valdžios institucijų ir sveikatos priežiūros organizacijų naudoja temperatūros nustatymo technologijas tam, kad apsaugotų savo turtą, darbuotojus ir aktyviai naudotų perspėjimo sistemas. Naudojant „Mobotix Thermal“ sprendimus sumažėja gaisrų pavojus, lengvai nustatoma aukšta žmogaus temperatūra ir užtikrinama apsauga tiek dienos, tiek nakties metu. 

„Mobotix M16B“ termovizoriuje integruota aukštos kokybės šilumos jutikliai, kurie:

  • Parodo padidėjusią kūno temperatūrą,
  • Gali būti integruojami į esamą vaizdo stebėjimo sistemą,
  • Tinka biurams, gamybos, logistikos bei viešajam sektoriui.

Mobotix termovizorius naudoja kalibruotą terminio vaizdo jutiklį. Tam tikrame nustatytame plote kamera gali identifikuoti tik tuos žmones, kurių temperatūra, pavyzdžiui, yra aukštesnė už 38,5 laipsnio. Kameros terminė raiška yra 0,05 laipsnio, vadinasi, ji gali fiksuoti tokio dydžio temperatūrų skirtumus. Kameroje galima nustatyti įspėjamąjį signalą, pranešimą ir pan. 

Duomenų apsauga

Šiluminio vaizdo jutiklio aptikti profiliai uždengia žmonių tapatybę taip užtikrindami jų privatumą. M16B kameroje galima nustatyti automatinį perjungimą, kuris iš šiluminio jutiklio pasikeičia į optinį jutiklį, kai tik objektas ar asmuo pereina į atitinkamą stebėjimo zoną. Taip užtikrinamas aukštos kokybės vaizdo įrašas.

Daugiau apie termovizorius galite skaityti čia.

Atgal