Unikali automatinė nuotekų kontrolės sistema bendrovėje „Vilniaus vandenys“

Laimėjus viešąjį konkursą „Hansab“ įmonė buvo pasirinkta modernizuoti bendrovės „Vilniaus vandenys“ eksploatuojamus nuotekų punktus Vilniuje, Vilniaus rajone, Šalčininkuose ir Švenčionyse.

„Pasiūlėme diegti automatizuotą apskaitos sistemą, kuri gali būti pilnai pritaikyta užsakovo poreikiams. Mūsų žiniomis, „Vilniaus vandenų“ nuotekų punktuose įrengta sistema neturi analogų Lietuvoje“,- sako „Hansab“ pardavimų projektų vadovas Mantas Budraitis.

Bendradarbiaujant su „Alna Software“, „Vilniaus vandenims“ pasiūlytas naujos ir jau veikiančios įrangos integravimas. Dar vieną vertę vandentvarkos bendrovei Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė G. Blazgienė įvardija galimybę greitai spręsti kylančias problemas, susijusias su sutarčių administravimu ir klientų aptarnavimu, nuotekų surinkimo punktų stebėjimu ir incidentų išaiškinimu.

Pagrindiniai įdiegtos įrangos privalumai:

  • Pritaikomumas. Sprendimas pritaikomas pagal individualius užsakovo poreikius, o tai leidžia greitai spręsti kylančias problemas.

  • Integravimas. Sprendimas gali būti integruojamas su jau esamomis ar ateityje planuojamomis diegti užsakovo sistemomis (pvz.: finansų, dokumentų valdymo ar kitomis).

  • Moduliai. Įdiegtas sprendimas bet kada gali būti praplėstas arba į jį įterpiama nauja infrastruktūra bei kiti sprendimai.

  • Automatizavimas. Sprendimas automatizuoja kasdienius „Vilniaus vandenų“ procesus taip sumažindamas klaidos riziką ir padėdamas taupyti darbuotojų laiką.

  • Patogumas. Darbuotojai ir klientai mato tik jiems aktualią informaciją specialiose aplinkose.

Pilną įgyvendinto projekto aprašymą galite perskaityti čia.

 

 

Atgal