Vidaus ir lauko terminalai

Vidaus ir lauko terminalai — tai skaitmeninių ekranų sprendimas, taikomas visiems vidaus ir lauko interaktyvių skaitmeninių ekranų sistemų tinklams. Terminalai gali būt naudojami turizmo centruose, muziejuose, prekybos centruose, viešbučiuose, restoranuose, mokyklose ir pan.

Susisiekite su mumis
 • Individualus dizainas
  Individualus dizainas

  Vidaus ir lauko terminalai gali virsti patrauklia detale klientų pasirinktoje vietoje. Sprendimo vizualizacija kuriama pagal klientų poreikius, atsižvelgiant į norimas spalvas, elementus, šriftus ir pan.

 • Kelio radimo sistema
  Kelio radimo sistema

  Kelio radimo sistema – tai interaktyvus sprendimas su dinamiškais žemėlapiais ir patogia naudoti turinio valdymo sistema. Į naudotojo poreikius orientuota programa sukurta taip, kad suteiktų daugiau galimybių jūsų auditorijai ir pagerintų klientų patirtį. Naudodamiesi išmaniąja paieška, lankytinų vietų gidu ir kategorijų funkcija, naudotojai gali lengvai rasti norimą vietą ir maršrutą paga savo poreikius. Kelio radimo sistema gali būti naudojama įvairiose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, bankuose, ligoninėse, muziejuose, mokyklose ir pan.

 • Suraskite jums reikiamą informaciją
  Suraskite jums reikiamą informaciją

  Galite rinktis iš šimtų galimybių, kurias galima įdiegti ar parodyti lankytojams ar klientams vidaus ar lauko terminaluose: QR kodas, maršruto gidas, unikalus 360 laipsnių turas po įvairias vietas ir pan.  

 • Gaukite informaciją į jūsų asmeninį įrenginį
  Gaukite informaciją į jūsų asmeninį įrenginį

  Vidaus ir lauko terminalai gali būti labai patrauklūs ir interaktyvūs sprendimai naudotojams. Iš terminalo informaciją galima perkelti į asmeninį įrenginį, pavyzdžiui, maršruto gidą, interaktyvųjį žemėlapį, garsinį gidą ir pan.

 • Tiesioginis vaizdo skambutis iš terminalo
  Tiesioginis vaizdo skambutis iš terminalo

  Jei nepakanka vien skaityti informaciją terminale, galite pradėti vaizdo skambutį realiuoju laiku. Ši funkcija priklauso nuo terminale rodomos informacijos. Pavyzdžiui, jeigu tai turistinė informacija, vaizdo skambučiu galite susisiekti su vietos turizmo centro darbuotojais.

 • Vidaus ir lauko terminalai
  Vidaus ir lauko terminalai

  Vidaus terminalai gali būti tokie pat interaktyvūs kaip ir lauko terminalai, tačiau lauko terminalai gali būti naudojami atšiauriausiose aplinkose ir vis tiek išlaikyti puikiausią vaizdinį našumą ir ilgiausią naudingo tarnavimo laiką. Lauko terminalai gali tinkamai veikti tokiomis sąlygomis, kai temperatūra siekia nuo -40°C iki +55°C.

 • Garso sistemos
  Garso sistemos

  Sustiprinto garso sistemos gali būti naudojamos viešosiose vietose, kuriose pranešėjai, atlikėjai ir kiti asmenys turi būti girdimi dideliu atstumu. Įprastai šios sistemos naudojamos sporto aikštėse, viešajame transporte, įrašų studijose, gyvos muzikos koncertuose ar kituose renginiuose.

 • „E-paper“ sprendimai
  „E-paper“ sprendimai

  Pasirinkus e-paper sprendimą, užtikrinama nepriekaištinga skaitymo patirtis, tarsi skaitytumėte tekstą, parašytą ant popieriaus.

  Ekanas neakina, nevargina akių ir nėra juntama šviesos tarša.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Interaktyvus terminalas Alytaus turizmo informacijos centre

Alytaus turizmo informacijos centras tai vieta kurią aplanko miesto svečiai ir turistai, norintys susipažinti su miesto istorija ir lankytinais objektais.

Skaityti daugiau
Panevėžys pasitinka turistus interaktyviai

Miesto savivaldybės užsakymu „Hansab“ sukūrė inovatyvų sprendimą, kaip supažindinti miesto svečius su lankytinais objektais jiems patogiausiu būdu.

Skaityti daugiau
Moderni kelio radimo sistema pirkėjams padeda lengviau orientuotis PLC „Panorama“

PLC „Panorama“ yra vienas didžiausių prekybos ir laisvalaikio centrų Vilniuje turintis apie 200 parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų bei 23 restoranuss ir kavines.

Skaityti daugiau
Informaciniai terminalai ne tik patogus įrankis PC RYO lankytojams, bet ir interjero puošmena

2018 m. prieš pat Šv. Kalėdas Panevėžio regione esančiame didžiausiame prekybos centre „RYO“ pradėjo veikti individualaus dizaino informaciniai terminalai lankytojams.

Skaityti daugiau
Inovatyvūs ekranų sprendimai atsinaujinusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA

2016 metų pabaigoje duris atvėrė atsinaujinęs prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, kuriame jau įsikūrė daugiau nei 70 naujų parduotuvių, kavinių, restoranų bei paslaugų salonų.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.