Vilniaus širdyje interaktyvus sprendimas miesto lankytojams

Oficialios Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ prašymu „Hansab“ sukūrė interaktyvų sprendimą, kaip supažindinti miesto svečius ir gyventojus su lankytinais objektais.

Informacinio terminalo funkcionalumas

Dviejuose Vilniaus senamiesčio taškuose (prie Katedros aikštės ir Žydų gatvėje) įdiegėme interaktyvius informacinius terminalus, kuriais naudodamiesi miesto svečiai ir gyventojai gali susipažinti su lankytinomis ir istorinėmis vietomis, matyti jų nuotraukas, perskaityti aprašymus, matyti artimiausius Vilniuje vykstančius kultūrinius renginius bei pramogas, ekskursijas, susipažinti su Vilniaus Pilių kompleksu ir Didžiąja sinagoga 3D vaizdo klipų pagalba.

Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ siekia, kad informacija apie Vilnių ir svarbiausius lankytinus objektus, renginius bei paslaugas ar pramogas vietiniams bei užsienio turistams būtų kuo lengviau ir paprasčiau prieinama. Buvo ieškoma kuo inovatyvesnių būdų tam įgyvendinti ir vienas jų buvo sukurti ir įrengti senamiestyje veikiančius lauko informacinius terminalus.

Tai puikus sprendimas, norint vaizdingiau perteikti turinį. Terminaluose pateikiama informacija atnaujinama automatiškai per API, kuri susieta su „Go Vilnius“ tinklu. Infoterminaluose taip pat yra galimybė tiesiogiai susisiekti su Vilniaus turizmo informacijos centru, t. y. integruotos kameros pagalba galima paskambinti Vilniaus TIC darbuotojams ir užduoti kylančius klausimus.

Išskirtinis sprendimas

„Tai unikalaus dizaino informacinis terminalas, kurtas būtent Vilniaus miestui, leidžiantis susieti keletą sistemų į vieną ir pateikti miesto lankytojams ir gyventojams aktualią informaciją apie Vilniuje vykstančius renginius, lankytinas vietas vienoje vietoje“, - teigia „Hansab“ Prekybos ir marketingo direktorius Tomas Toločka.

Šie terminalai naudingi ne tik turistams. Gidams tai bus patogi pagalbinė priemonė, padedanti vizualizuoti Vilniaus pilių komplekso ir Didžiosios Sinagogos teritoriją vedamų ekskursijų metu. Tai taip pat naudinga ir pačiam miestui, kuris nuolat siekia būti modernus ir šiuolaikiškas.

Panašaus tipo patikimo gamintojo „Infinitus“ informaciniai terminalai jau veikia Lietuvos oro uostuose ir Šiauliuose. Tai aukštos kokybės patikimai veikiantis gaminys net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis bei turintis išskirtinį dizainą ir plačias funkcionalumo galimybes.

Atgal