„Vivid Tech“ – visiškai naujas požiūris į pardavimus

Apie poreikį pakeisti popierines kainų etiketes kalbama jau ilgai. Viena alternatyvų iki šiol buvo elektroninės kainų etiketės, kurios garantuoja tokį pat kainos atvaizdavimą tiek kasoje, tiek prie prekės, taip pat sumažina darbuotojų krūvį keičiant popierines etiketes. Šia technologija Lietuvoje naudojasi jau keletas didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų. Daugiau apie rinkoje naudojamas elektronines kainų etiketes galite pasiskaityti čia:

Neseniai rinkoje Latvijos inovatyvių technologijų kompanija „Vivid Tech“ pristatė interaktyvias elektronines kainų etiketes. Ši nauja intelektualaus jutiklio pagrindu grįsta technologija suteikia galimybę ne tik atvaizduoti prekės kainą, bet ir rodyti susijusius produktus, jų panaudojimo galimybes bei analizuoti klientų elgesį.

Interaktyvūs 4 colių „Vivid Tech“ ekranai siūlo dar vieną patrauklią alternatyvą elektroninėms kainų etiketėms tam, kad parduotuvėje esančios prekės patrauktų kliento dėmesį. Spalvotas jutiklinis ekranas suteikia galimybę parodyti ne tik produkto kainą, bet ir jo sudėtį, internete esančius produktus, atsargų kiekį ir žinoma, šiuo metu vykstančias akcijas bei dar daugiau. Taip pat šios interaktyvios etiketės leidžia pridėti papildomą kalbą bei rodyti kainas skirtingomis valiutomis. Ši funkcija itin naudinga parduotuvėms, kuriose reguliariai lankosi dideli turistų srautai.

Ekranuose yra sumontuoti intelektualūs jutikliai, skirti rinkti informaciją apie klientų elgesį: kiek žmonių praėjo pro ekraną, kiek sustojo, kiek laiko buvo peržiūrima produkcija, kokie puslapiai buvo žiūrimi ekrane ir pan. Šie duomenys gali padėti atrinkti informaciją, kuri yra aktuali klientui. Susisteminus pardavimų skaičius bei informaciją atvaizduojamą ekranuose, galima daryti išvadas, kurios padės padidinti pardavimus. 

Ši naujiena skatina pardavėjų skaidrumą klientui, nes informacija pateikiama paprastai, suprantamai ir yra lengvai prieinama visiems, nepaimant prekės iš lentynos.

Mantas Budraitis
Mažmeninės prekybos sprendimų vadovas
Mob.: +370 644 55557
E. paštas: mantas.budraitis@hansab.lt

Atgal